_

درباره ما

ما که هستیم؟

ساخت و ساز فرآیند ساخت یک ساختمان یا زیرساخت است. ساخت و ساز از تولید متفاوت است در آن تولید معمولا شامل تولید انبوه از اقلام مشابه بدون خریدار تعیین شده است، در حالی که ساخت و ساز معمولا در محل برای مشتری شناخته شده است. ساخت و ساز به عنوان صنعت شامل شش تا نه درصد از تولید ناخالص داخلی کشورهای توسعه یافته است. ساخت و ساز با برنامه ریزی، طراحی و تامین مالی شروع می شود؛ و تا زمانی که پروژه ساخته شده و آماده استفاده باشد ادامه دارد.

ماموریت شرکت ما

توجه به رضای خداوند در همه مراحل کاری پایبندی راسخ به اصول کسب و کار بر مبنای احترام و مسئولیت پذیری پایبندی به استراتژی برد برد در ارائه خدمات به مشتریان تاکید بر فرهنگ مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع به کارگیری ابتکار، دوری از تقلید و کپی کاری

مهندس کیایی

گروه ساختمانی کیایی

_

چرا ما را انتخاب کنید

چرا گروه مهندس کیایی ؟

باتوجه به پیشرفت های روزافزونی که در حوزه تاثیر سلامت ساختمان بر روی سلامت کاربران با آن مواجه هستیم، استقبال از کار نوسازی یا بازسازی ساختمان خصوصا در نزدیکی ایام عید مورد توجه بسیاری از کارفرمایان محترم گروه معماری کیایی قرار گرفته است.

کارشناسان گروه ساختمانی کیایی معتقد هستند که کار بازسازی ساختمان برای بافت های فرسوده ای که قابلیت احیا دارند، باید انجام شود. اگراستحکام سازه اصلی ساختمان مورد تایید کارشناسان باشد، کار بازسازی منزل باعث ایجاد تغییرات بسیار زیادی در ظاهر ساختمان می گردد.

  • عضو رسمی اتحادیه با شماره جواز 1908 دارای 40 سال سابقه درخشان
  • کادر مجرب از بهترین معماران، مهندسین و استادکاران با تجربه و کارآزموده …
  • قیمت مناسب ، کیفیت عالی و تضمین کار
  • با جدیدترین امکانات و دانش های روز در خدمت شما هستیم.
  • در سریع ترین زمان ممکن می توانیم پروژه ها را برای شما به اجرا در بیاوریم
  • قبل از اجرای هر پروژه ساختمانی ما به شما مشاوره های رایگان می دهیم